Private chef

Wynajmij kucharza i o nic więcej się nie martw!

Wynajęcie kucharza do domu pozwala na zorganizowanie prywatnej kolacji, czy grilla w Twoim ogrodzie zachowując wysoki standard jedzenia. Prywatny Kucharz jest po to, aby spełnić wszelkie potrzeby kulinarne. Codzienne gotowanie, dostawy dań dla wymagających, zaplanowanie i przygotowania diety, nic co związane z jedzeniem nie jest problemem. Zawsze jest okazja, żeby jeść smacznie. Czy to romantyczna kolacja we dwoje, czy kameralna kolacja w gronie znajomych, pozwól sobie rozkoszować się smakiem i wieczorem. Za Ciebie zadbam o wszelkie szczegóły dotyczące kolacji, przygotuję jedzenie, podam dania Tobie i Twoim Gościom, zadbam o obsługę kelnerską, wino, czy napoje.

Usługa jest oferowana w całym Trójmieście oraz najbliższych okolicach. Jeśli masz ochotę spróbować mojej kuchni, a mieszkasz  w zupełnie innym miejscu Polski lub nawet poza jej granicami skontaktuj się ze mną w celu ustalenie szczegółów.

Życie jest zbyt krótkie, aby jeść słabe jedzenie!

kontakt : 691702884 \ chefunited@wp.pl

Kucharz do wynajęcia – jak to rozumieć ?

Jeśli jesteś już zmęczony gotowaniem na imprezach, które organizujesz we własnym domu, taka usługa jest właśnie dla Ciebie. Na pewno nie raz zdarzyła się taka sytuacja, w której zamiast skupić uwagę na Swoich, gościach musiałeś biegać między salonem a kuchnią.

Chcąc zapobiec takiej sytuacji, umożliwiałem moim klientom skorzystanie z moich umiejętności kulinarnych w ich własnych domach. Jestem w stanie obsłużyć zarówno małe kameralne imprezy, jak i kilkudniowe dla kilkunastu osób.

Dzięki wynajęciu kucharza zdejmiesz ze swojej głowy wiele obowiązków, poczynając od przygotowania menu, zrobienia zakupów, przez gotowanie, a na samym serwisie kończąc.

Jeśli chcesz cieszyć się imprezą i o nic się nie martwić wynajmij kucharza.

Sposób na pandemię – wynajęcie kucharza do domu

Niestety podczas pandemii  wszystkie restauracje są zamknięte, ale jeśli odwiedzasz te stronę oznacza to ze znalazłeś na to sposób – wynajęcie kucharza do domu

Dzięki tej usłudze możesz cieszyć się jakością restauracyjnych dań w domowym zaciszu nawet mimo trwającej pandemii.

Dodatkowym plusem oferowanej usługi jest że możesz wybrać menu jakie tylko sobie życzysz bez jakichkolwiek ograniczeń restauracyjnej karty.

Na te chwile kucharz do wynajęcia to jedyny sposób na skosztowanie dań najlepszych restauracji podczas pandemii.